KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

Teuco Cheers!

Cheers! A party může začít!

Bublinky, světla a hudba. Cheers! je nová řada mini bazénů od Teuco určená především těm, kteří se rádi o pocit z domácího wellness dělí se svými nejbližšími. Umístěné na zahradě, terase nebo přímo doma. Cheers je především o zábavě a minimu údržby s tím spojené.

 

Malé vodopády, světelné efekty a zvukový systém vytvoří ideální atmosféru i pro domácí party. Nilo Gioacchini navrhl design na základě technologie "made in Teuco" tak, aby na prvním místě bylo potěšení z koupele. Jinak řečeno, Cheers! je další důvod, proč trávit čas společně, s našimi drahými partnery nebo přáleli. A klidně i úplně o samotě si tak vychutnávat zvuk a doteky vody, kterými tak Teuco znova povyšuje způsob péče o sebe samotné, o naše tělo i duši, na další úroveň dříve nepoznanou.

 Teuco Cheers je navržené jako mobilní spa, které je možné instalovat přímo na podlahu. A tak může začít okamžitě kralovat na kterékoli zahradě nebo terase. Zatímco si vychutnáváte koupel, nezapomíná Teuco ani na ohleduplnost k přírodě jako u všech svých produktů. A nabízí Cheers! ve dvou ekologických provedeních.

ECO SUNNY – ideální pro země s mírný klimatem nebo interiérové použití
ECO – funkce umožňující bazénu dočasně fungovat při snížené spotřebě el.energie tak, jako jsou ve stejné době nastavené i ostatní spotřebiče (např.kvůli vyšším cenám energie v daném čase)

A také je tu možnost ohřívat vodu v bazénu pomocí solárních panelů. Pomocí výměníku tepla může být Cheers! napojen na stávající solární systém a opět tak redukovat spotřebu elektrické energie.

Teuco v této řadě nabízí čtyři různé modely tak, abyste si vytvořili kousek ráje u Vás doma přímo podle sebe.

CHEERS CH1 s 5 masážními sedátky
CHEERS CH2 s 2 masážními sedátky + 2 lehátky
CHEERS CH3 s 5 masážními sedátky + 1 lehátkem
CHEERS CH4 s 2 masážními sedátky + 1 lehátkem

Komfort už si můžete začít užívat i při standardním vybavení.
Sedátka jsou ergonomicky navržená a pohodlná i díky tvarovaným opěrkám hlavy, které mají šedou barvu. Nosné obvodové panely je možné vybrat v barvě šedé, mahagonové nebo tmavě hnědé.
Všechny chromované whirlpoolové trysky mají LED podsvětlení, které tak ještě více navodí intimní atmosféru relaxace. Jak na sedátkách, tak lehátkách jsou trysky umístěny strategicky tak, aby zasáhly na těle při vodní masáži ta správná místa. Sami si navíc můžete doladit nastavení jejich nasměrování, intenzitu i poměr vycházejícího vzduchu a vody. A co je ještě lepší, Teuco tentokrát doladilo svůj mini pool i difuzéry s aroma oleji, které nepoškozují povrch vany, nevytváří pěnu a voda tak zůstává průzračná. Dodává je Teuco a jsou citlivé k pokožce.

Relaxační účinek násobí i zmíněná podvodní osvětlení, neboli chromoterapie, terapie barvami, které tak tvoří každý okamžik koupele jedinečný díky rozličným odstínům. Barvy se mění buď automaticky v 5-vteřinových intervalech nebo se postupně mění z bílé na nebesky modrou, purpurovou, modrou, žlutou, zelenou a červenou nebo si nastavíte jen vysokofrekvenční bílé světlo.

Teuco také vybavilo tento pool plně integrovaným systémem, který automaticky kontroluje množství ošetřujících chemikálií ve vodě a je napojen na recyrkulační systém filtračních cyklů. Volitelnou možností k čištění vody je ozónový generátor.

Vedle těchto standardních funkcí nabízí Teuco i širokou řadu volitelných možností. Počínaje Bluetooth audio systémem a 4 výkonnými reproduktory se zabudovanou "Oyster" vibrační technologií, které promění mini pool na zvukový rozptylovač. Takže koupající mohou poslouchat svou hudbu dokonce pod vodou. Zvuk je doladěn k dokonalosti profesionálním zesilovačem a subwooferem.

Teuco Cheers! Hydrospa je dodáváme v těchto rozměrech:

CH1: 200x200x90 cm
CH2: 220x220x90 cm
CH3: 230x230x90 cm
CH4: 160x220x90 cm