KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

Rexa Esperanto

Moderní koupelnová kolekce, která vyniká jednoduchostí a nechává se inspirovat i minulostí, nabízí praktické a intuitivní řešení našich každodenních potřeb.

Vychází ze studie zaměřené na každodenní činnosti a rituály prováděné v koupelně, zejména v těsné blízkosti umyvadla. 

 

Monica Graffeo získala inspiraci ke konceptu této toaletní sestavy u bohatě prostřeného jídelního stolu, kde je také potřeba mít všechny věci pohromadě, dostupné a jednoduše dosažitelné, aniž by vznikal pocit chaosu. A který nás naopak přitahuje a láká k přisednutí a obsloužení se.

Kolekce Esperanto zahrnuje modulární skříňky lakované nebo potažené akrylátovou pryskyřicí, závěsné nebo stojící na pevných dřevěných stojanech, s deskou z materiálu DuPont ™ Corian(R), umyvadla, zrcadla, doplňky a volně stojící držáky.

Držáky jsou různých rozměrů provedených z kameniny a materiálu Korakril(R), malé přihrádky a horní odkládací plochy jsou navrženy tak, aby bylo po ruce vše pro osobní péči: od make-upu, šamponů a mycích gelů, i pěny na holení.

Všechno, co je vystaveno, nebrání košům ani zásuvkám v otevření. Zrcadlo je vybaveno háčky k zavěšení všeho, co Vás napadne od šperků až po ručníky. Háčky můžou být umístěny na straně, nebo některá řešení mají dokonce rotační systém.

Elegantní a zajímavá je z hlediska designu i kombinace materiálů, kontrast mezi dřevěným stojanem a transparentním kouřovým umyvadlem připomínající odstín bronzových brýlí.

Sbírka obsahuje také příslušenství v různých rozměrech pro vnitřní části zásuvek, překrývající se tak, aby se využilo co nejvíc místa.