KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

Co je to StyleIt2

Jak to všechno začalo, aneb Láska na první pohled

Ano, byla to láska na první pohled. Hned na první cestě do Itálie na produktové školení Gessi Academy jsem se zamilovala do italského designu, wellness a koupelen vůbec. Po vstupu do showroomu jsem byla tak uchvácena, že jsem měla chuť zažádat o stáž přímo tam.

I protřelejší kolegové potvrzovali mé nadšení s tím, že skutečně krásnější prezentaci koupelnového výrobce v Evropě také neviděli.

 Do té doby jsem jako začínající designer považovala koupelnu za vedlejší, méně zajímavou část domova. A první praxe v koupelnovém studiu pro mě znamenala pouze příležitost, jak se dostat k navrhování interiérů. S tímto postojem se setkávám u studentů interiérového designu i dnes, když jim předávám v Intermezzo škole právě své koupelnové know how z pohledu interiérového návrháře. Je to znát i na učebních osnovách – kuchyně mají ve studijním plánu věnovány tři dny výuky a koupelny pouze dvě. Podobně i ve školní publikaci Škola interiérového designu (doporučuji každému inteiérovému nadšenci) je koupelnám věnováno pouze pět stránek. Jak to? Vždyť co se týče investice do vybavení se kuchyně s koupelnou podobají. A dnes se začínají rovnat i prostorově, stačí když jsou doma už běžně dvě koupelny a samostatné wc nebo dokonce odpočinková wellness zóna.

Proto jsem si jako svou misi dala za úkol tyto mýty kolem koupelen bořit.

Změnit rozšířené mínění, že koupelna není tak důležitá, když není tolik vidět. Změnit to, že je obvykle totálním barevným úletem vymykajícímu se ostatním částem interiéru. Změnit to, že mnohým nestojí za větší investici. Změnit laické povědomí, že velké řetězce koupelnového vybavení známé z masivních reklam a billboardů z dálničních nájezdů jsou jedinou neosobní možností pro nákup jejich nové koupelny. Změnit rozšířený přístup, že při výběru vybavení jde jen o pořizovací cenu. Změnit malou informovanost klientů o možnostech a variantách vybavení koupelny. Změnit mínění, že si při rekonstrukci každý nemůže dovolit architekta či návrháře.

Jsme tu proto, abychom koupelnu povýšili na jednu z nejdůležitějších částí interiéru. Proto, abychom se zajímali o celé Vaše bydlení a teprve do něj vkusně koupelnu začlenili. Proto, abychom Vám vysvětlili, na čem se rozhodně šetřit nevyplatí. Proto, abychom Vás osobně provázeli od první skici Vaší nové koupelny až po její finální podobu. Proto, abychom Vaši pozornost zaměřili na evropské výrobce respektující životní prostředí. Proto, abychom Vám pomohli se zorientovat v možnostech vybavení koupelny. Proto, abyste to s naší pomocí zvládli perfektně hned na poprvé a nemuseli se učit z vlastních chyb při budování další koupelny.

A děláme to nejen při práci s našimi klienty, ale i přispíváme do koupelnových rubrik časopisů (např. Svět koupelen, Domov, Dřevostavby), vzděláváním budoucích interiérových designérů ve škole Intermezzo, poskytováním odborných konzultací.

Náš postup při tvorbě Vaší koupelny je časově náročný, protože si uvědomujeme, že pod našima rukama vzniká kus interiéru, který nebudete moci jen tak vyměnit nebo schovat do skříně, jakmile za námi zaklapnou dveře. A navíc chceme opravdu u všeho být. To, co si navrhneme, k tomu také připravíme prováděcí dokumentaci a osobně oddozorujeme na stavbě. Proto také neprodukujeme tucty koupelen ročně. Upřednostňujeme menší osvědčené dodavatele, na které je spolehnutí stejně jako na nás. A navrhujeme značky, s jejichž výrobci jsme osobně v kontaktu a tuto výrobu pravidelně navštěvujeme za účelem školení nebo zážitkové exkurze s našimi klienty.

A na základě naší pečlivosti, zkušeností a zaujetí Vám pomáháme, abyste došli k vysněné koupelně rychleji, snadněji a efektivněji, než byste to zvládli sami.