KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

NEWFLUSH - revoluční WC od Catalana

Nové toalety firmy Catalano přináší do našich domovů více ticha a více čistoty. Tyto zcela nové a svým způsobem revoluční výrobky se naprosto vymykají standardně dodávaným toaletám.

 

Na trhu se již nějakou dobu můžeme setkat s toaletami od několika výrobců, které jsou bez takzvaného splachovací kruhu. Catalano jde ale ve svém inovátorsví dál a přichází se zcela převratným způsobem splachování. Tento systém je založený na principu vodního víru. Konkurenční výrobci používají systém splachování, kdy se voda na vstupu do mísy rozdělí a teče po obou stranách toalaty načež se přímo uprostřed srazí a pozvolna steče do odpadu.

NEWFLUSH od Catalana vychází z poznatků fungujících v přirodě okolo nás. Jak to může být jednoduché, vodní vír. Toto řešení je oproti konkurenčním způsobům výrazně tišší, protože se voda nikde nesráží a plynule mizí v odpadu. Zároveň je to řešení i úspornější. Spotřebuje se u něho daleko méně vody. Tyto toalety spotřebují na úplné spláchnutí méně než 4,5l vody. Zkuste si spočítat, kolik ušetří vody za rok! 

spoteba graf

Splachování vodním vírem zvyšuje komfort a výrazně snižuje hlučnost splachování. Odstranění splachovacího kruhu umožnilo zjemnit design toalety a zjednodušilo její čištění. Díky tomu se navíc radikálně snižuje spotřeba čistících prostředků. Kromě zmiňovaného systému splachování je každá toaleta opatřena revoluční glazurou Cataglaze ( každá a bez příplatku ), glazovaným sifonem,  dále pak WC sedátkem se zpomalovacím sklápěním (Soft-close) a systémem snadného odejmutí sedátka pro snazší údržbu ( Take-Off ) a výčet předností uzavírá skyté upevnění. Toalety jsou nyní k dodání v těchto provedeních. 

 

Newflush produkty

 

 Co Vy na to? Chtěli byste mít doma takové WC? Podívejte se na naší aktuální akční nabídku nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.a něco vymyslíme ;)