KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

SOUTĚŽ o fotovizualizace má svého vítěze

Čas vypršel. Soutěž je uzavřena a jdeme hlasovat o vítězi. Jste napnutí?

 

Dnešní odpoledne a podvečer (je pondělí 2.11.2015) jsme věnovali pročítání příběhů, které jsme od vás obdrželi. Jsme nadšeni, opravdu jsme nečekali (ale čekali :)), že jich příjde tolik.

Celkem jsme održeli 14 příběhů a každý příběh je ojedinělý a realizovat ho by byla jedna velká výzva. Je vidět, že jste si dali opravdu záležet. Vše jste dokonali popsali, od současného stavu až po ty nejvysněnější představy. Některé příběhy byly opravdu ze života a jiné spíše trochu z říše fantazie, viďte Zuzko :)

Jak jsme vaše příběhy hodnotili? 

Vytvořili jsme si čtyři okruhy a ty jsme bodovali každý samostatně od 1 do 5 bodů. Body za všechny čtyři okruhy jsme sečetli a soutěžící s nejvyšším počtem bodů zvítězil. Okruhy jsme si rozdělili takto:

Já (Mirek) jsem hodnotil technickou proveditelnost, Petra dávala body za navrhovaný design, Štěpán nám mluvil do ergonomie a Míša se na to dívala zrakem Feng Shui odbornice. 

 

No nebudu vás déle napínat. Vítězem naší soutěže o fotovizualizace v hodnotě 10.000 Kč je paní Edita. GRATULUJEME!

Na druhém místě se umístil pan Martin a třetí příčku obsadila paní Anna.

Soutěžící na druhém a třetím místě nemusí truchlit. Určitě společně něco vymyslíme ;) a všichni ostatní od nás dostávají jako cenu útěchy balíček kosmetiky, aby vaše koupelna byla dlouho fit.

 

Příště se můžete těšit na vítěznou vizualizaci :)