KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

 • About03
  NA ZAČÁTKU JE VAŠE ROZHODNUTÍ MÍT NOVOU KOUPELNU. OSTATNÍ UŽ NECHTE NA NÁS.

Když se chystáte na novou koupelnu..

Sjednejte si schůzku - V atelieru či showroomu a poznejte toho, kdo Vás bude provázet na cestě k Vaší vysněné koupelně. V následujících týdnech spolu budete trávit komunikací nemálo času, než dorazíte k cíli, proto by to měl být člověk, se kterým si vzájemně sednete i po lidské stránce. Pokud sympatie nevzniknou, nevadí, hledejte dál. Podle doporučení, webovek, časopisů..

Dejte čas sobě – nedělejte unáhlená rozhodnutí pod časovým tlakem. Možná už na Vás tlačí stavba s dodávkou materiálu? Možná chcete mít vše hotové hned teď? Věřte nám, vyplatí se vše dobře předem promyslet. Chcete přece 100% výsledek. NE kompromis!

Dejte čas svému architektovi/designérovi – Stráví hodiny a dny nad tvorbou prováděcí dokumentace a výkresů. Hledáním a kombinováním vzorků. Cestováním za Vámi, na místo stavby a po showroomech. Návrh může být hotov za dva až tři týdny. Ale také za dva měsíce. Záleží na Vaší náročnosti, vytíženosti, rychlosti komunikace. Také zajistí autorský dozor během realizace. Doporučí stavební firmu.

Dejte čas dodavateli – Kvalitní a jedinečné produkty obvykle neleží nikde skladem, ale začínají se vyrábět až na základě objednávky klienta. Proto počítejte s dodacíci lhůtami 3 až 8 týdnů. Zajistí technický dozor při realizaci.

Dejte čas stavební firmě – dobré firmy a řemeslníci také plánují. Specielně šikovný obkladač je k nezaplacení a někdy bývá vytížen i na měsíce dopředu. Nechte si ukázat referenční realizace alespoň na fotografiích, a to fotografie detailů opravdu zblízka. Celkové záběry jsou totiž velice milosrdné i k nepovedené realizaci.

Zajistěte si jednoho, maximálně dva subjekty na celý proces od návrhu, přes dodávku materiálu až po stavební realizaci. Je to výhodnější kvůli zárukám, je to znát na kvalitě prováděných prací a komunikaci mezi všemi zúčastněnými.

To nejlepší chce svůj čas. Jinými slovy, plánovat se opravdu vyplatí. Zkratkovitá řešení nejsou v tomto případě na místě.

Tohle je náš osvědčený postup. Tak to děláme my!

 • Chcete dostávat informace o novinkách a akcích StyleIt2?

 • Chcete dostávat informace o novinkách a akcích StyleIt2?

 • 90% zakázek získáváme na základě pozitivních referencí

  90% zakázek získáváme na základě pozitivních referencí

  Možná máte podobné postoje jako my ...
  Mezi naše přední dodavatele patří firmy: Porcelanosa, Catalano, Gessi, Zucchetti-KOS, Teuco, Inda, Caleido, Knief, L'Antic Colonial, Urbatek, Glass Design, Rexa, Duka, Bette, Badeloft a další

  Pojďte se přesvědčit.
  Protože v tom, co děláme, jsme stále lepší a lepší a lepší :)

6x Proč realizovat koupelnu s námi

Co navrhneme, také postavíme

Co navrhneme, také postavíme

V tomhle jsme výjimeční. To, co vymyslíme, si také postavíme. Jsme s Vámi od začátku do konce, osobně. V porovnání s ostatními na trhu, my realizujeme skutečně. Ne že Vás jen s návrhem předáme externí stavební firmě, jako to dělá většina ostatních koupelnových studií. Nejsme perfektní. Ale jsme nejlepší v oboru, protože osobně uděláme pro Vaši novou koupelnu maximum. Vaše koupelna bude místem, kde necháme své srdce.
Nasloucháme

Nasloucháme

Máme rádi příběhy, vyprávění, pohádky i dramata, ale nejvíce ty Vaše životní. Protože ty nám pomáhají vytvořit interiér přímo pro Vás.

Zajímá Vás více....

Jsme kreativní

Jsme kreativní

Rádi vytváříme originální interiéry. Zaměřujeme se na světoznáme výrobce, kteří upřednostňují kvalitu před kvantitou a mají respekt vůči životnímu prostředí.
Důvěřuj a prověřuj

Důvěřuj a prověřuj

Veškeré principy výroby, tvorby návrhů i finální realizaci můžete zažít osobně. Jste vítáni na našich realizacích i přímo u výrobců produktů, které prodáváme.
Doprovodné služby

Doprovodné služby

Investice do interiéru nepokrývá jen dodávku vybavení a stavební činnost. Přidáváme řadu doprovodných služeb, konzultací, podpory a osobní vstřícnosti.

Zajímá Vás více....

Morální kodex

Morální kodex

Zajímá nás, s čím tvoříme a co prodáváme, protože to, co pod našima rukama vznikne nyní, ovlivňuje i další generace po nás.
 • vložená
  Pomáháme Vám k tomu, abyste došli do cíle rychleji, snadněji a efektivněji, než byste to zvládli sami.
 • REXA 05
  Koupelna, ve které budete chtít bydlet.
 • REXA 03
  Myslíme i na děti Vašich dětí. Navrhujeme ekologicky!

Reference

Tomáš Maňásek - marketingový konzultant na volné noze

"Ke spolupráci mě vedl pocit profesionality, fundovanosti a spolehlivosti ze strany StyleIt2. Kontaktoval jsem v té době více firem a od vás jsem v podstatě od počátku cítil zájem a také otevřenost a ochotu se mnou spolupracovat na dotvoření mojí počátecní ideje. Nejvíc jsem si cenil zájmu a možnosti dívat se společně na nápady a vizualizace. A vybírat z kvalitních materiálů a doplňků v reálnem čase, měl jsem pocit společné tvorby a to se mi jako klientovi líbilo, to bych doporučil i známým."

manželé Stezkovi - řidič MHD a úřednice

"Pochválit musíme především vstřícnou komunikaci a ochotu při řešení problémů a našich požadavků. Vám bychom rádi poděkovali za návrhy koupelny a kuchyně (obojí se moc líbí…nejen nám) a také za ostatní rady, které nám hodně pomohly."

manželé Tomolovi - advokáti (Kučírek Legal)

"Děkujeme, že se o nás tak staráte. V ... nám nabízeli řešení, o která jsme nestáli. Zřejmě se ani nepodívali na projektovou dokumentaci k našemu domu. A v ... úroveň služeb neodpovídala prezentovaným materiálům."

manželé Dlouzí - obchodník (Diax) a maminka na rodičovské

"Ještě jednou děkujeme za Vaši spolupráci a ochotu nám pomoci s realizací naší koupelny. Nemám jedinou negativní myšlenku k naší spolupráci či realizaci. Koupelna je podle našich představ a nad naše očekávání. Ještě tu nebyl nikdo, kdo by měl jiný názor, než pozitivní, všem se koupelna velmi libí. Hlavně detaily, harmonie materialů. Vše působí přírodně a krásně sladěně."

Edita Bijlsma Novotna - HR specialista (Hill's Pet)

I asked StyleIt2 to propose design and draw plans and for our new bathroom. The designers listened very carefully to what I wanted and made suggestions based upon my needs, with a great attention to detail. I was impressed with the proposed layout, combining high-level esthetic standards and practical requirements. StyleIt2 provided an excellent support from the start until the end, including overseeing the building process and making follow up calls to ensure everything was taken care of.

Tereza Scarlett - Interiérová designérka (Design Daiquiri)

Precizní provedení práce, perfektní zákaznický servis. Koupelny a wellnes jedině se StyleIt2.
UVAŽUJETE O NOVÉ KOUPELNĚ?

SJEDNAT SCHŮZKU