KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

REALIZACE KOUPELEN

Návrh a realizaci koupelny zajišťujeme od počátku až do úplného finále ve vlastní režii. Možné jsou i dílčí dodávky pokud se jedná např. jen o technickou specifikaci a dodávku vybavení pro interiérové nebo architektonické studio. Nebo když má klient zajištěnu realizaci vlastní stavební firmou, našim úkolem pak zůstává design, prováděcí dokumentace, dodávka zboží a autorský dohled.

Další realizované koupelny Vám velice rádi ukážeme při osobním setkání.

Většina našich klientů si chrání své soukromí a nestojí o veřejnou prezentaci. My to absolutně respektujeme.

S větrem v plachtách

S větrem v plachtách

Zatoužili po větším bytě a komfortu. Nebyla to žádná nutnost ani z nouze ctnost. hmm.. Jen, co když kluci třeba za čas uvítají každý vlastní pokoj. A co kdyby se brzo hodil další dětský pokoj...
Vůně dálek ...

Vůně dálek ...

Byt se po dlouhodobých nájemnících nacházel v neutěšeném stavu a jeho majitel si přál mít zrekonstruovanou nejprve stavebně nejnáročnější část bytu - koupelnu. Do tohoto bytu se bude vracet po dlouhých pracovních cestách ze zahraničí s přáním strávit vzácný volný čas zklidněním a v relaxaci, rozjímáním o samotě nebo ve společnosti přátel a dobrého vína.
V barvách slunce ...

V barvách slunce ...

Poslední částí bytu bez zásahu architekta zůstala v tři roky čerstvé novostavbě koupelna. Byt byl zařízen v živých veselých barvách odpovídajících aktivnímu sportovnímu založení tříčlenné rodiny. A proto jsme dostali za úkol nechat žlutou a oranžovou vstoupit z přilehlé chodby i do koupelny a odděleného WC.
Koupání ve vlnách ...

Koupání ve vlnách ...

Do rekonstrukce babičina domku a do budování vlastní přístavby se pustila mladá rodina ještě před narozením druhé holčičky a tak bylo třeba, aby vše odsýpalo. Kousek od Prahy v domku obklopeném starší i novou zástavbou rodinných domů se nám podařilo vytvořit koupelnu ve světlých přírodních barvách s jemnou dávkou romantiky.
A mnoho dalších realizací ....

A mnoho dalších realizací ....

Je toho již opravdu spousta, co se nám podařilo zrealizovat. Pokud Vás to zajímá, tak se Vám rádi pochlubíme osobně během našeho setkání. Nemůžeme zde ukázat všechno. Někdy proto, že si to nepřeje klient, jindy zase chráníme sebe a svůj nápad. Víme, že tomu rozumíte :)

REFERENCE
 • Tomáš Maňásek - marketingový konzultant na volné noze

  "Ke spolupráci mě vedl pocit profesionality, fundovanosti a spolehlivosti ze strany StyleIt2. Kontaktoval jsem v té době více firem a od vás jsem v podstatě od počátku cítil zájem a také otevřenost a ochotu se mnou spolupracovat na dotvoření mojí počátecní ideje. Nejvíc jsem si cenil zájmu a možnosti dívat se společně na nápady a vizualizace. A vybírat z kvalitních materiálů a doplňků v reálnem čase, měl jsem pocit společné tvorby a to se mi jako klientovi líbilo, to bych doporučil i známým."
 • manželé Stezkovi - řidič MHD a úřednice

  "Pochválit musíme především vstřícnou komunikaci a ochotu při řešení problémů a našich požadavků. Vám bychom rádi poděkovali za návrhy koupelny a kuchyně (obojí se moc líbí…nejen nám) a také za ostatní rady, které nám hodně pomohly."
 • manželé Tomolovi - advokáti (Kučírek Legal)

  "Děkujeme, že se o nás tak staráte. V ... nám nabízeli řešení, o která jsme nestáli. Zřejmě se ani nepodívali na projektovou dokumentaci k našemu domu. A v ... úroveň služeb neodpovídala prezentovaným materiálům."
 • manželé Dlouzí - obchodník (Diax) a maminka na rodičovské

  "Ještě jednou děkujeme za Vaši spolupráci a ochotu nám pomoci s realizací naší koupelny. Nemám jedinou negativní myšlenku k naší spolupráci či realizaci. Koupelna je podle našich představ a nad naše očekávání. Ještě tu nebyl nikdo, kdo by měl jiný názor, než pozitivní, všem se koupelna velmi libí. Hlavně detaily, harmonie materialů. Vše působí přírodně a krásně sladěně."
 • Edita Bijlsma Novotna - HR specialista (Hill's Pet)

  I asked StyleIt2 to propose design and draw plans and for our new bathroom. The designers listened very carefully to what I wanted and made suggestions based upon my needs, with a great attention to detail. I was impressed with the proposed layout, combining high-level esthetic standards and practical requirements. StyleIt2 provided an excellent support from the start until the end, including overseeing the building process and making follow up calls to ensure everything was taken care of.
 • Tereza Scarlett - Interiérová designérka (Design Daiquiri)

  Precizní provedení práce, perfektní zákaznický servis. Koupelny a wellnes jedině se StyleIt2.
UVAŽUJETE O NOVÉ KOUPELNĚ?

SJEDNAT SCHŮZKU