KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

VŮNĚ DÁLEK ...

Byt se po dlouhodobých nájemnících nacházel v neutěšeném stavu a jeho majitel si přál mít zrekonstruovanou nejprve stavebně nejnáročnější část bytu - koupelnu. Do tohoto bytu se bude vracet po dlouhých pracovních cestách ze zahraničí s přáním strávit vzácný volný čas zklidněním a v relaxaci, rozjímáním o samotě nebo ve společnosti přátel a dobrého vína.

 

 • Původní stav

  Původní stav

  Na naší první návštěvě za účelem zaměření vypadala původní koupelna opravdu nevábně. Jednalo se o dílo developera asi deset let staré. Ale nevědět to, zařadila bych ohadem tuto koupelnu klidně ještě o deset let zpátky.
 • Původní stav

  Původní stav

  Po řadě nájemníků byla původní koupelna navíc značně opotřebovaná.
 • Návrh nové koupelny

  Návrh nové koupelny

  Toto je první skica, kterou se začal návrh odvíjet. Objednávka majitele zněla jasně. Koupelna hotelového typu, tj. s důrazem na funkci, bez úložných prostor. Určená pro jednotlivce a pouze se sprchovým koutem.
 • Prováděcí dokumentace nové koupelny

  Prováděcí dokumentace nové koupelny

  Finální dispozici koupelny kraluje velkorysý sprchový kout o šířce 160cm a hloubce 90cm. A dostatečný prostor i pro pohyb a manipulaci dvou osob zůstal mezi wc a bidetem na jedné straně a umyvadlem na druhé.
 • Vizualizace nové koupelny

  Vizualizace nové koupelny

  Nejpůsobivějším prvkem koupelny se staly luxusní španělské obklady a 140cm široká posuvná sprchová zástěna.
 • Vizualizace nové koupelny

  Vizualizace nové koupelny

  Obklady mají matnou texturu kamene v meruňkovo pískové barvě s mírným reliéfem, tj. na dotek jsou sametové a lehce zvlněné, což není okem vůbec patrné. To samé platí jak pro obklady, tak i dlažbu, a proto jsme tak dosáhli určité protiskluznosti podlahy.
 • Vizualizace nové koupelny

  Vizualizace nové koupelny

  Obklady i dlažba jsou jedinečné svojí věrnou přírodní texturou. A na fotografiích z realizace si můžete všimnout, že Vaše oko nenajde ani jednu obkladačku stejnou. To opět podtrhuje co nejpřirozenější dojem.
 • Vizualizace nové koupelny

  Vizualizace nové koupelny

  Dlažba v koupelně pochází ze stejné rodiny jako obklady, jen se jedná o tmavší sérii.
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Finální realizace doznala oproti vizualizacím návrhu několika změn, cehož si můžete všimnout na této fotografii.
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Zrcadlo bylo nakonec na přání majitele zvoleno na celou šíři a proto jsme upravili v návrhu i délku a efektní řešení polic, které jakoby procházejí zrcadlem. To vyžadovalo precizní spolupráci mezi výrobcem zrcadla, polic a našeho stavebního týmu.
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Detailnější pohled na police "procházející zrcadlem".
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Tip pro Vás: Pokud se obejdete bez úložných zásuvek přímo pod umyvadlem, vyberte si umyvadlo s konzolí pro zavěšení ručníku.
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Další potěšující změnou oproti návrhu bylo, že jsme se s podomítkovými závěsnými systémy pro wc a bidet dostali částečně do silné zdi a částečně jsme stěny dorovnali sádrokartonem až pod strop. Výsledkem je jednolitá stěna nepřerušená wc předezdívkou.
 • Finální podoba realizace

  Finální podoba realizace

  Na blízkých záběrech si všimněte dokonalého provedení 1mm spár i rohového napojení.
 • Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  Nikde jsme nepoužili rohové lišty a vše je řešeno precizními kamenickými rohy rovněž v podobě 1mm spáry. Dosáhli jsme tak kompaktního celku, v kterém vystupuje v popředí pouze krása obkladu.
 • Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  Zadní strana sprchového koutu je pro změnu řešena obkladem s reliéfem mosaiky, která při nasvícení nabízí zajímavé odlesky s hrou světla a matu jako hadí kůže.
 • Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  Finální podoba realizace - s důrazem na detail

  A čisté utěsnění sprchových dveří průhledným silikonem.


   

  REFERENCE
  • Tomáš Maňásek - marketingový konzultant na volné noze

   "Ke spolupráci mě vedl pocit profesionality, fundovanosti a spolehlivosti ze strany StyleIt2. Kontaktoval jsem v té době více firem a od vás jsem v podstatě od počátku cítil zájem a také otevřenost a ochotu se mnou spolupracovat na dotvoření mojí počátecní ideje. Nejvíc jsem si cenil zájmu a možnosti dívat se společně na nápady a vizualizace. A vybírat z kvalitních materiálů a doplňků v reálnem čase, měl jsem pocit společné tvorby a to se mi jako klientovi líbilo, to bych doporučil i známým."
  • manželé Stezkovi - řidič MHD a úřednice

   "Pochválit musíme především vstřícnou komunikaci a ochotu při řešení problémů a našich požadavků. Vám bychom rádi poděkovali za návrhy koupelny a kuchyně (obojí se moc líbí…nejen nám) a také za ostatní rady, které nám hodně pomohly."
  • manželé Tomolovi - advokáti (Kučírek Legal)

   "Děkujeme, že se o nás tak staráte. V ... nám nabízeli řešení, o která jsme nestáli. Zřejmě se ani nepodívali na projektovou dokumentaci k našemu domu. A v ... úroveň služeb neodpovídala prezentovaným materiálům."
  • manželé Dlouzí - obchodník (Diax) a maminka na rodičovské

   "Ještě jednou děkujeme za Vaši spolupráci a ochotu nám pomoci s realizací naší koupelny. Nemám jedinou negativní myšlenku k naší spolupráci či realizaci. Koupelna je podle našich představ a nad naše očekávání. Ještě tu nebyl nikdo, kdo by měl jiný názor, než pozitivní, všem se koupelna velmi libí. Hlavně detaily, harmonie materialů. Vše působí přírodně a krásně sladěně."
  • Edita Bijlsma Novotna - HR specialista (Hill's Pet)

   I asked StyleIt2 to propose design and draw plans and for our new bathroom. The designers listened very carefully to what I wanted and made suggestions based upon my needs, with a great attention to detail. I was impressed with the proposed layout, combining high-level esthetic standards and practical requirements. StyleIt2 provided an excellent support from the start until the end, including overseeing the building process and making follow up calls to ensure everything was taken care of.
  • Tereza Scarlett - Interiérová designérka (Design Daiquiri)

   Precizní provedení práce, perfektní zákaznický servis. Koupelny a wellnes jedině se StyleIt2.
  UVAŽUJETE O NOVÉ KOUPELNĚ?

  SJEDNAT SCHŮZKU